Gaminama.LT / Apie projektą

gaminama.LT - "antikrizinis" projektas

Tai yra Lietuvos gamintojų sąrašas su produkcijos aprašymais, nuotraukomis, prekybos vietų sąrašais. Tikslas yra paskatinti visuomenę krizės metu atsigręžti į Lietuvos gamintojus, informuoti apie jų gaminamas prekes, taip pat paneigti iš kažkur atsiradusį mitą kad "Lietuva nieko negamina".

Mes nepropaguojame nors ir teisingų, bet šiek tiek nuvalkiotų šūkių, tokių kaip "Pirk prekę lietuvišką!". Manome, kad renkantis prekę reikia atsižvelgti ne tik į tai, kas ją gamino, bet ir į prekės kokybę bei kainą. Vis dėl to tikimės, kad nemaža dalis čia pateiktų prekių Jums pasirodys tinkamos. Juk daugelis čia išvardintų gamintojų didelę dalį savo produkcijos eksportuoja ir sėkmingai parduoda užsienio pirkėjams.

Projektas gaminama.LT paremtas autorių entuziazmu, todėl gamintojams jų produkcijos reklama nieko nekainuoja. Visa informacija surinkta iš viešai prieinamų šaltinių: interneto ir spaudos. Kad būtų galima įsigyti išvardintų prekių apeinant didžiuosius prekybos centrus, stengiamės, kiek įmanoma, patalpinti nuorodas į pačių gamintojų firmines parduotuves, taip pat ir į internetines parduotuves.

Jei pastebėjote kokių nors netikslumų ar manote kad mūsų surinktą informaciją reikėtų papildyti, maloniai prašome pranešti apie tai el. paštu: gaminama.lt@gmail.com (informaciją apie jūsų įmonės gaminamą produkciją patalpinsime nemokamai).

logo
... atgal