gaminama.LT / Drabužiai ir galanterija / Apatinis trikotažas (8) - pagaminta Lietuvoje

Apatinis trikotažas gaminama Lietuvoje:

UAB "Balticum Virtus" Kaune gamina moterišką apatinį trikotažą ir maudomymosi kostiumėlius.


UAB "Fianeta" Vilniuje gamina maudymosi kostiumėlius ir apatinį trikotažą moterims, vyrams ir vaikams.

Kur įsigyti: PC "Maxima", Prekybos vietų sąrašas
Įsigyti internetu: www.bikinishop.lt

UAB "Flos Veris" Kaune siuva moterišką apatinį trikotažą: kelnaites, marškinaičius, liemenėles, chalatus, pižamas, glaustinukes, naktinius marškinius.


A. Kudrešovo firma (prekinis ženklas "Kudreshov underwear") Kaune gamina moterišką apatinį trikotažą: liemenėles, glaustinukes, kelnaites, korsetus, taip pat liemenėlės ir kelnaitės besilaukiančioms ir krūtimi maitinančioms moterims, ortopedines liemenėles moterims po krūties operacijų.


IĮ "Lega" Kaune gamina apatinį trikotažą moterims (pižamas, naktinius marškinius, kelnaites, marškinėlius), vyrams (kelnaites, marškinėlius), kelnaites vaikams.


UAB "Omniteksas" Kaune kuria ir gamina įvairius apatinio trikotažo gaminius moterims, vyrams ir vaikams: BAMBUK kolekcija - tai drabužiai vaikams ir suaugusiems: pižamos, naktiniai marškiniai, apatiniai marškinėliai ir kelnaitės. Visi drabužiai pagaminti iš natūralaus bambuko pluošto.

Daugiau UAB "Omniteksas" produkcijos: Apranga ir tekstilė

M.J. firma Sermija Vilniuje siuva moterišką apatinį trikotažą: korsetinius gaminius, moteriškus miego rūbus, didelių dydžių liemenėles.


AB "Utenos trikotažas" iš įmonėje pagaminto ir nudažyto trikotažo siuva įvairius moteriškus, vyriškus ir vaikiškus apatinius drabužius, apatinį trikotažą iš ekologiškos medvilnės "EKO".

Daugiau AB "Utenos trikotažas" produkcijos: Apranga ir tekstilė
...atgal