gaminama.LT / Popierius ir kartonas / Kartono tara (17) - pagaminta Lietuvoje

Kartono tara gaminama Lietuvoje:

UAB "A-PAK" Kaune gamina pakuotę iš gofruoto kartono: klijuojamas dėžes, skirtukus ir intarpus, sulankstomas dėžes ir išklotines, viena į kitą sudedamas dėžes.

Kartono tara: UAB "Baltijos Brasta"
UAB "Baltijos Brasta" Kaune gamina popieriaus ir kortono pakuotes: kartonines tūtas (skirtas verpalų ir siūlų sukimui, įvairių produktų fasavimui, įvairių gaminių vyniojimui), kartoninius apsauginius kampuočius, kartoninius padėklus.

Daugiau UAB "Baltijos Brasta" produkcijos: Santechnika ir vonios įranga
Kartono tara: UAB "Carttara"
UAB "Carttara" Kaune gamina gofrokartono dėžes, pakuotę, tarą, bet kokio sudėtingumo: iš 3 sluoksnių gofrokartono B, C, iš 5 sluoksnių BC, BE, mikrogofrokartono E, esant pageidavimui - su daugiaspalve fleksografine spauda.

Kartono tara: AB "Darbas"
AB "Darbas" Vilniuje gamina popieriaus ir kartono pakuotes farmacijos, maisto, buitinės chemijos bei kitų pramonės šakų gaminiams.

Daugiau AB "Darbas" produkcijos: Žaislai ir žaidimai

UAB "Eltaka" Vilniuje gamina įvairių dydžių popierinius mašelius, skirtus birių produktų, karštų mėsos gaminių, duonos ir pyrago bei kitų maisto produktų pakavimui.


UAB "Gofra" Alytuje gamina įvairių išmatavimų gofruoto kartono dėžes, išklotines ir padėklus.

Kartono tara: AB "Grafobal Vilnius"
AB "Grafobal Vilnius" Vilniuje gamina įvairią pakuotę iš lankstomojo dėžučių kartono bei elastinių medžiagų. Pakuotė skirta konditerijos gaminiams, ledams, biriems ir šaldytiems maisto produktams, tabako gaminiams, buitinės chemijos gaminiams.

Kartono tara: AB "Grigiškės"
AB "Grigiškės" gamina dvisluoksnį ir trisluoksnį gofruotą kartoną ir jo gaminius (dėžes, pakavimui skirtas groteles, pertvaras, perdangas, apmovas, įdėklus), gofruojamąjį popierių, popierių patalpų remontui (uždengimui).

Daugiau AB "Grigiškės" produkcijos: Higienos gaminiai

UAB "Kauno tara" gamina gofruoto kartono pakuotę.


UAB "Klaipėdos kartono tara" gamina įvairių dydžių 3-jų ir 5-ių sluoksnių gofruoto kartono lapus, gofruoto kartono tarą (dėžes, išklotines baldų pakavimui, įdėklus, groteles, tarpines, kampus, pertvaras).


UAB "Mazus" Kauno rajone gamina įvairių matmenų dėžes iš gofruoto kartono.

Kartono tara: UAB "Šiaulių antrinės žaliavos"
UAB "Šiaulių antrinės žaliavos" gamina įvairių išmatavimų ir konstrukcijų dėžes iš gofruotojo kartono, kartoninius prekybos stendus.


UAB "SCA Packaging" - didžiausia gofruotojo kartono gamintoja Pabaltijo šalyse - gamina trisluoksnį ir penkiasluoksnį gofruotą kartoną, formines dėžes, atlankines dėžes, konteinerines dėžes.


UAB "SIBO pakuotės" Vilniuje gamina kartono dėžes iš trijų ir penkių sluoksnių gofruotojo kartono, paletės dydžio dėžes - konteinerius, standartinių ir nestandartinių išmatavimų gofruotojo kartono padėklus.

Kartono tara: UAB "Smurfit Kappa Baltic"
UAB "Smurfit Kappa Baltic" Vilniuje gamina įvairių dydžių bei konstrukcijų gofruotojo kartono pakuotę ir reklaminius stendus: sandėliavimo - transportavimo pakuotes, didelių matmenų dėžes, pakuotes baldams, maisto produktams, lengvajai pramonei (batams, tekstilei).


UAB "Stora Enso Packaging" Kaune gamina gofruoto kartono pakuotes.

Kartono tara: UAB "Via Aquaria"
UAB "Via Aquaria" Klaipėdoje gamina popierinę pakuotę su spauda ir individualizuotus kanceliarinius produktus: popierinius dovanų maišelius su įmonių logotipais, firminius segtuvus su spauda, atspausdintus popierinius aplankus dokumentams, restoranų meniu, dovanų popierius, rašymo lentėles, kartoninius ir plastikinius lagaminėlius, reprezentacinius stovus, registrus segtuvams ir kt.

...atgal