gaminama.LT / Maisto produktai / Saldumynai (10) - pagaminta Lietuvoje

Saldumynai gaminama Lietuvoje:
Saldumynai: UAB "AJ Šokoladas"
UAB "AJ Šokoladas" Trakuose rankiniu būdu gamina šokoladą ir įvairius šokoladinius saldainius.

Saldumynai: UAB "Aldigus"
UAB "Aldigus" Kaune gamina miltinius traškučius "TALER" iš natūralių medžiagų.

Saldumynai: UAB "Berryco"
UAB "Berryco" Vilniuje gamina natūralius vaisinius saldainius "Veri Beri".

Saldumynai: "Chocolate Naive"
UAB "Mulate" (prekės ženklas "Chocolate Naive") Molėtų rajone gamina šokoladą ir natūralius valgomuosius ledus.

Kur įsigyti: Prekybos vietų sąrašas
Įsigyti internetu: Gamintojo el. parduotuvė
Saldumynai: UAB "Lisenas"
UAB "Lisenas" Vilniuje gamina sveriamus saldainius ir saldainius dėžutėse, "paukščių grietinėlę", zefyrus, šokoladu aplietus vaisius, saldžias plyteles, proginius saldainių rinkinius, reklaminius saldainius.

Saldumynai: UAB "Meškėnas"
UAB "Meškėnas" Kauno rajone gamina rūšinį šokoladą "Tai Tau" (šviesų, vidutinį ir tamsų), konditerinį šokoladą kepiniams, taip pat glaistus, žaliavinį šokoladą, kremus ir įdarus pieno pramonei (ledams ir varškės sūreliams) ir konditerijai (miltiniams gaminiams, forminiam šokoladui ir saldainių gamybai).

Papildyta: Trijų rūšių šokolado plytelės "COCO sublime", pieninio šokolado saldainiai su maltais lazdyno riešutais "Gianduja".

Saldumynai: AB "Naujoji Rūta"
AB "Naujoji Rūta" Šiauliuose gamina karamelinius, vaflinius, šokoladinius, griliažinius saldainius, saldainius dėžutėse, saldainius su likerio įdaru, neglaistytus saldainius, želė saldainius, marcipaninius saldainius, zefyrus, dražė, gaminius be cukraus, plaktos masės saldainius.

Saldumynai: UAB "Rūta"
UAB "Rūta" Šiauliuose gamina saldainių rinkinius (triufeliai, saldainių su įdarais ir desertinių saldainių rinkiniai, saldainių su likeriu rinkiniai, glaistytų džiovintų vaisių rinkiniai, plaktosios masės saldainių rinkiniai, želė saldainių rinkiniai, dovanėlės), sveriamus saldainius (riešutiniai kreminiai saldainiai, vafliniai saldainiai, želė saldainiai, karamelė, desertiniai saldainiai, glaistyti džiovinti vaisiai, plaktosios masės saldainiai, saldainiai su likeriu, dražė), vienetinius saldainius (figūros, vienetiniai saldainiai, šokoladai), ekologiškus šokoladus ir dražė, becukrius gaminius, gaminius pagal specialius užsakymus (vafliniai saldainiai, saldainių rinkiniai, figūriniai šokolado gaminiai ir saldainių kompozicijos, figūriniai gaminiai iš karamelės).

Saldumynai: AB "Vilniaus pergalė"
AB "Vilniaus pergalė" Vilniuje gamina šokoladą ("Pergalė", "Sonata", "Sostinės" ir kt.), saldainius dėžutėse ("Pergalė", "Sonata", "Lietuva", "Paukščių pienas" ir kt.), įvairius sveriamus ir fasuotus saldainius, karamelinius saldainius ("COOL", "Burbuliai", "Sonata" ir kt.), sausainių rinkinius, batonėlius ("Pergalė", "Nomeda", "Chalvos" ir kt.), zefyrus, dražė ("Pergalė", "Sonata" ir kt.), chalvą, vaflius "Opera", triufelius "Pergalė", saldžias plyteles "Miledi", taip pat proginius ir reklaminius saldainius.

Saldumynai: Ž. Marčausko IĮ
Ž. Marčausko IĮ Šiauliuose gamina fasuotus ir birius saldainius (arachisas, glaistyti riešutai, saulėgrąžos, razinos, ananasai, dražė).

...atgal