gaminama.LT / Gėrimai / Sultys ir gaivieji gėrimai (23) - pagaminta Lietuvoje

Sultys ir gaivieji gėrimai gaminama Lietuvoje:
Sultys ir gaivieji gėrimai: "Elmenhorster"
"Elmenhorster" Kaišiadorių rajone, Žiežmariuose gamina įvairias sultis, nektarus ir sulčių gėrimus. Visi Elmenhorster produktai yra gaminami nenaudojant konservantų.

Sultys ir gaivieji gėrimai: UAB "AM Viltėja"
UAB "AM Viltėja" Vilniuje gamina natūralias daržovių sultis: raugintų kopūstų, raugintų burokėlių, įvairių daržovių sulčių kokteilį.


UAB "Baltijos mineralinių vandenų kompanija" Telšiuose gamina vidutinės mineralizacijos natūralų mineralinį vandenį "Tichė", išgaunamą iš 689 m. gylio gręžinio Telšiuose. Iš "Tichės" vandens gaminami įvairių skonių gaivieji gėrimai "Tichė Still Duet", "Gaja" bei "Gaja Kids", "Duonos skonio" bei "Karališkas" giros gėrimai, šaltos arbatos gėrimas "Ice Tea Gaja", taip pat kriaušių bei sangrijos skonio sidrai “Try it!”.


UAB "Birštono mineraliniai vandenys" gamina gazuotą ir negazuotą silpnos mineralizacijos natūralų mineralinį vandenį "Akvilė", aukštos mineralizacijos natūralų mineralinį vandenį "Vytautas", mineralizuotą vandenį "Birutė", mineralizuotą vandenį be ir su citrinos aromatu "BMV", mineralizuotą vandenį "Birštonas", energinį gėrimą "Žalgiris Power".


UAB "Coca-Cola HBC Lietuva" Alytuje gamina "Coca-Cola" gėrimus plastikinėje taroje ir skardinėse.


UAB "Elmera" Druskininkuose gamina natūralų ir aromatizuotą (citrinų skonio) mineralinį vandenį "Hermis".


UAB "Gaivineta" Šiauliuose gamina įvairius gaiviuosius gėrimus, mineralizuotą vandenį, girą.


UAB "Gerovės" konservų fabrikas Vilniuje gamina vyšnių kompotą, pomidorų sultis, beržų sulą, įvairius sirupus.

Sultys ir gaivieji gėrimai: UAB "Ipeka"
UAB "Ipeka" Varėnoje gamina natūralius uogų sirupus be sintetinių priedų.


UAB "Jusilta" Tauragėje gamina įvairius gaiviuosius gazuotus ir negazuotus gėrimus ("Jusi", "Retro", "Plius", "Pop", "Bingo"), juodą duonos girą, energetinius gėrimus "tai jėga!", mineralizuotą vandenį "Jusi", įvairius sirupus, actą.

Sultys ir gaivieji gėrimai: UAB "Mariaus maistas"
UAB "Mariaus maistas" Telšių rajone iš natūralių produktų gamina miltelius "Lietuviška gira" ir "Sausa naminė gira" giros gamybai namuose, miežinę kavą, "Sveikuolių kavą" su cikorijomis.


UAB “Neptūno vandenys” gamina žemos mineralizacijos natūralų mineralinį vandenį "Neptūnas" ir švelniai gazuotą natūralų mineralinį vandenį "Neptūnas Unique". Vanduo išgaunamas Varėnos miške greta Dzūkijos nacionalinio parko.

Sultys ir gaivieji gėrimai: UAB "Obuolių namai"
UAB "Obuolių namai" spaudžia obuolių sultis, pilstomas į 5 litrų pakuotes.


UAB "Druskininkų Rasa" gamina gazuotą, negazuotą ir silpnai gazuotą natūralų mineralinį vandenį "Rasa", "Rasa Premium", stalo vandenį "EliTE Light", "Rasa Active Life", "Rasa Premium Taste", "Quench" ir kt. , taip pat privačius produktus: "Gabija", "Dainava", "Plus punkts", "JUK", "Geras", "Aqua star" ir kt.

Sultys ir gaivieji gėrimai: UAB "Rivona"
UAB "Rivona" ("Rokiškio konservai") gamina įvairias sultis ir nektarus "Barborytė" stikliniuose buteliuose ir 3 l stiklainiuose.

Kur įsigyti: PC "Norfa"
Sultys ir gaivieji gėrimai: UAB “Selita” ir Ko
UAB "Selita" ir Ko Kaune gamina energinius gerimus "Selita energy" ir "Bučinys", "Fashion" ir "4YOU"; "Near water" kategorijos gėrimus "Rasa aqua fruit"; sulčių gėrimus "Rasa Juice drink", negazuotus gaiviuosius gėrimus "Selita Klasika", "Selita Aloe vera Natural" ir "Twist". Taip pat gamina gazuotus gėrimus "Rasa", "Selita Klasika", "Kriaušytė" ir "Citronas", "Just cola", "Akvita lemonade", sodos vandenį "Rasa", natūraliai raugintas giras "Kaimiška gira" ir "Firminė gira", ekonominės klasės gazuotus gaiviuosius gėrimus "Taupi Linija", taip pat sirupus "Rasa".

Daugiau UAB “Selita” ir Ko produkcijos: Alkoholiniai gėrimai
Sultys ir gaivieji gėrimai: MB "Sulčių fabrikas"
MB "Sulčių fabrikas" (prekės ženklas "Slow Juice") Kauno rajone gamina sultis iš Lietuvoje užaugintų morkų ir obuolių.

Sultys ir gaivieji gėrimai: D. Stankevičienės sulčių spaudykla
Daivos Stankevičienės sulčių spaudykla Švenčionių rajone gamina natūralias sultis ir sirupus.

Kur įsigyti: PC "Rimi", Prekybos vietų sąrašas
Įsigyti internetu: www.gileskromelis.lt

UAB "Tyras Lašas" Šalčininkų rajone gamina įvairias sultis bei nektarus be konservantų, saldiklių, dažiklių ar aromatizatorių.

Sultys ir gaivieji gėrimai: KB "Vaisių sultys"
KB "Vaisių sultys" Vilniuje gamina įvairias natūralias sultis ir nektarus be konservantų ir dažiklių stiklinėje taroje, taip pat vaisinius ir konditerinius įdarus.

Daugiau KB "Vaisių sultys" produkcijos: Alkoholiniai gėrimai

UAB "Vaiskona" (buvęs Vilkaviškio konservų fabrikas) Vilkaviškyje gamina koncentruotas skaidrintas obuolių sultis, obuolių aromatą, taip pat džiovina obuolių išspaudas, gamina įdarus, pomidorų padažą, obuolių tyrę.


UAB "Vanvita" gamina natūralų šaltinio vandenį "AquaVita", geriamąjį vandenį "Vanvita". Vanduo išgaunamas iš 178 metrų gylio gręžinio Trakų rajone.


UAB "Vilniaus Alus" gamina gazuotus gaiviuosius gėrimus "Quick" su įvairių vaisių ir uogų sultimis, girą "Bačkorių" ir "Retro".

Daugiau UAB "Vilniaus Alus" produkcijos: Alus
...atgal